• یک‌شنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان مجموعه شهرداری یزد

اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان مجموعه شهرداری یزد

مسابقات داخلی فوتسال مجموعه شهرداری یزد؛ که به مناسبت ماه مبارک رمضان با حضور ۱۶ تیم  برگزار شد، دیروز با قهرمانی تیم آتش نشانی "الف" به پایان رسید.

در دیدارهای پایانی این مسابقات که چهارشنبه بیست و سوم خرداد ماه نود و هفت و در سالن ورزشی وحدت با حضور شهردار یزد، رئیس و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین، مدیران و جمعی از پرسنل برگزار شد، در ابتدا دو تیم آتش نشانی "ب" و سازمان مدیریت پسماند در بازی رده بندی به مصاف هم رفتند که تیم آتش نشانی "ب" با نتیجه پنج بر یک در برابر حریف خود به پیروزی رسید و حائز رتبه سوم این مسابقات شد.

بازی فینال این مسابقات بین تیم های آتش نشانی "الف" و مدیریت حمل و نقل بار و مسافر برگزار شد که تیم آتش  نشانی "الف" در یک بازی سخت و نفس گیر توانست تیم رقیب را با نتیجه سه بر دو شکست داده و به مقام اول این مسابقات دست یابد.

  در پایان این مسابقات، دکتر جمالی نژاد از تیم های حاضر در مسابقه تقدیر و تشکر کرد و جوایزی را به رسم یادبود به تیم های برگزیده اهداء نمود.  

لازم به ذکر است کاپ "اخلاق" این مسابقات به امیر سلطانی سرپرست تیم ترافیک و کاپ "آقای گل" به صورت مشترک به وحید میرجلیلی از تیم آتش نشانی " ب" و مسلم فلاحتی از تیم حمل و نقل بار و مسافر اهداء شد.

 

 

آدرس کوتاه :