مراسم گرامي داشت هفته دفاع مقدس در شهرداری منطقه دو یزد برگزار شد

مراسم گرامي داشت هفته دفاع مقدس در شهرداری منطقه دو یزد برگزار شد
مراسم گراميداشت هفته دفاع مقدس در محل شهرداری منطقه دو یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اين مراسم كه به دعوت شهردار منطقه جناب آقای مهندس امین مقدم  با حضور جمع كثيري ازاعضای شورای اسلامی شهر یزد، مدیران ،معاونین وپرسنل شهرداری برگزار شد حجه الاسلام و المسلمين مطهریان عضو محترم شورای اسلامی شهر طی سخنانی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت امام علی ابن موسی الرضا(ع) و گرامی داشت هفته دفاع مقدس سخنانی در این مورد ایراد نمود و گفت : هفته دفاع مقدس  را باید فرصت مجددي براي بازخواني حماسه‌هاي بزرگ‌ يك ملت در گذر تاريخ دانست..
وی همچنین افزود : ملتي كه با اتكا به ايمان به خدا و پيگيري آرمان‌هاي بلند خود و در مصاف با زشت‌ترين دشمنان بشريت وارد نبردي شود قطع به یقین از آن سرافرا بيرون خواهد آمد.
ایشان  ضمن محكوم نمودن هتك حرمت به ساحت مقدس پيامبر گرامي اسلام (ص)، هتاكي به ساحت مقدس برترين افراد بشر را نشانه ضعف، خواري و حقارت دشمن برشمرد.
در ادامه اين گردهمایی جناب سرهنگ استادی  معاون اجرایی سپاه الغدیر یزد ضمن تقدیر از حضور پر شور کارکنان در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، طی سخنانی به بیان ارزشهای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس پرداخت .
وی بابر شمردن نعمات دفاع مقدس برای کشورمان ، بر اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد .

در حاشیه این مراسم مهندس امین مقدم در ارتباط با برنامه رادیویی نسیم صبح عنوان داشت ارزشهای خلق شده در دفاع مقدس تنها تاریخ نیست بلکه یک روش،یک ایدئولوژی و یک مسیر برای رسیدن به سعادت بشر است. لذا لازم است به هر نحو ممکن مدیران و دست اندر کاران تمام تلاش خود را برای تبیین این ارزشها و انتقال آن به نسلهای آینده مصروف دارند وی از همکاری کلیه عوامل در برگزاری مراسم ونیز از حضور همه مدعوین سپاسگزاری نمود .