گـره کور آزاد سازی امـلاک ورودی محمد آباد عملیات عمرانی را به تـعطیلی کشید

گـره کور آزاد سازی امـلاک ورودی محمد آباد عملیات عمرانی را به تـعطیلی کشید

آسفالت و بهسازی معابر اصلی به عنوان یک اولویت در دستور کار شهرداری قرار دارد و به منظور بهبود تردد و عبور و مرور شهروندان و حذف ناهمواری های معابر صورت می گیرد..

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری ضمن اظهار ناراحتی از عدم همکاری برخی از مالکینی که املاک که آنها در مسیر اجرایی این طرح قرار گرفته اظهار داشت براساس مصوبات موجود در فرمانداری و بخشداری مقرر گردیده بود کلیه فرایند آزاد سازی مسیر و شناسایی مالکین توسط بخشداری و دهیاری محمد آباد انجام گردد که متأسفانه علی رغم تلاش های انجام شده و با عنایت به اینکه مدارک ارائه شده توسط مالکین بصورت فاقد سند و قولنامه ای است کار آزاد سازی را با مشکل جدی روبرو ساخته است.

 وی اظهار امیدواری کرد در صورت تعامل همگانی مسئولین استان بخصوص معاونت عمرانی استاندار، شورای اسلامی شهر، شهردار محترم ،اداره راه و شهرسازی استان، بتوان این مشکل را مرتفع نمود تا ادامه عملیات میدان ورودی محمد آباد در ماه های آینده به اتمام رسد.

شایان ذکر است شهرداری یزد توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری تاکنون در اجرای این پروژه که شامل زیرسازی ، اجرای سنگ جدول ، اجرای باکس بتنی، آسفالت  بوده است  مبلغ 6 میلیارد ریال هزینه نموده است.