گـام های مـؤثر شـهرداری مـنطقه 2 در راسـتای خـداحافظی با کوچه های خاکی

گـام های مـؤثر شـهرداری مـنطقه 2 در راسـتای خـداحافظی با کوچه های خاکی

به منظور خدمات رساني بيشتر به شهروندان و بستر سازي توسعه و آباداني و همچنين در راستاي بهسازي خيابانها و معابر سطح شهر در جهت بهبود تردد شهروندان، شهرداري منطقه2 اقدام به اجراي عمليات روکش آسفالت کوچه های منتهی به میدان امام حسین  نمود.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو و به نقل از امید دهقانی زاده رئیس فنی عمرانی منطقه 2 ترمیم و بهسازی  آسفالت معابر به عنوان فضاي ارتباطي مهم شهر مورد توجه جدی مجموعه مدیریت شهری است.

وی مبحث آسفالت معابر را از جمله ساختار های مهم طرح های عمران شهری بیان کرد و اظهار داشت: ايجاد انضباط فيزيکي در محيط شهر، علاوه بر تامين آرامش رواني شهروندان و تبعات بسيار مثبت اجتماعي آن، به ايجاد رفتارهاي منضبط و واکنش هاي مسئولانه شهروندان در قبال حفظ و پاسداري محيط مي انجامد.

معاون فنی عمرانی منطقه اذعان داشت: از آنجایی که تسهیل عبور و مرور شهروندان در سطح شهر یکی از مهمترین وظایف شهرداری محسوب می گردد، در این راستا یکی از اقدامات بسیار مؤثر، بحث نهضت آسفالت است که باعث شد با موفقیت هر چه تمامتر در حال اتمام باشد و ان شاء الله به زودی شاهد اتمام کلیه معابر خاکی سطح منطقه خواهیم بود.