گـام های مـؤثر شـهرداری مـنطقه 2 در جهت استمرار عملیات آسفالت

گـام های مـؤثر شـهرداری مـنطقه 2 در جهت استمرار عملیات آسفالت

پوشش آسفالت یکی از مهم ترین و کاربردی ترین موارد برای تسهیل عبور و مرور و رضایت شهروندان است .

کشفی مدیر منطقه 2 شهرداری افزایش سطح کیفی آسفالت معابر را یکی از اهداف مهم منطقه 2 دانست و تصریح کرد: ايجاد انضباط فيزيکي در محيط شهر، علاوه بر تامين آرامش رواني شهروندان و تبعات بسيار مثبت اجتماعي آن، به ايجاد رفتارهاي منضبط و واکنش هاي مسئولانه شهروندان در قبال حفظ و پاسداري محيط مي انجامد.

وی اظهار داشت: ترمیم و بهسازی  آسفالت معابر به عنوان فضاي ارتباطي مهم شهر مورد توجه جدی مجموعه مدیریت شهری است.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، امید دهقانی زاده رئیس اداره فنی عمرانی منطقه 2 افزود: با همکاری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری با هدف ارتقاء کیفی و بهسازی معابر و همچنین به منظور رفع موانع حرکتی وسایل نقلیه عمومی، یکدست نمودن معابر و روان سازی عبور و مرور شهری،جمع آوری آسفالت فرسوده و زیرسازی و اجرای آسفالت زیر گذر خلیج فارس به اتمام رسیده است .

وی مبحث آسفالت معابر را از جمله ساختار های مهم طرح های عمران شهری بیان کرد و اظهار داشت: با اجرای زیر سازی مناسب و با کیفیت ومدیریت مطلوب هزینه ها، برای بهبود سیمای شهر و تردد روان شهروندان عملیات آسفالت در معابر سطح منطقه اجرایی شد.

شایان ذکر است تکمیل فاز یک بلوار مدرس حد فاصل خلیج فارس تا میدان نماز  با اعتباری  بالغ بر10 میلیارد ریال به اتمام رسیده است