چـهره بی جان شهر جـانی دوباره گرفت

چـهره بی جان شهر جـانی دوباره گرفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو همزمان با طلیعه بهار وبه منظور حفظ زیبایی نمای شهر،دیوارهای شهر از برچسب وپوسترهای تبلغاتی پاک شدند.

 مهندس کشفی مدیر منطقه خاطرنشان کرد: در این راستا واحد خدمات شهری با نظارت مستمر خود که به طور روزانه از خیابان‌های سطح شهر به عمل می‌آید، نسبت به پاکسازی و امحای شعار نویسی‌ ، دیوارنویسی و پوسترهای تبلیغاتی موجود اقدام می‌کند.

وی اشاره کرد: لازم است که شهروندان قبل از هرگونه دیوار نویسی، نصب پرده و پوسترهای تبلیغاتی مجوزهای لازم را اخذ کنند تا مانع از بروز هرگونه مشکل برای خود و سایر شهروندان شوند .

در پایان معاونت خدمات شهری منطقه دوگفت در راستای ارتقاء بهداشت محیط، جلوگیری از دپوی زباله و نخاله و کاهش آلودگی های زیست محیطی،واحد خدمات شهری این منطقه نسبت به جمع آوری زباله و پاکسازی و نظافت به صورت روزانه در سطح حوزه اقدام می کند. وی با بیان اینکه عوامل خدماتی شهرداری منطقه دو به صورت مستمر به امر عملیات پاکسازی، تنظیف و شستشوی معابر، میادین و جداول سطح شهر می پردازند، عنوان نمود:طرح جهادی پاکسازی مخازن زباله و جایگزینی آن با بنر و کاشت درخت در حال اجرا می باشد که هدف از انجام این اقدام حذف آلودگی‌های بصری، آراستگی منظر شهر و ارتقاء زیبایی نمای شهراست.