پـایگاه های بـسیج نـقطه عطف امـنیت اجـتماعی محلات

پـایگاه های بـسیج نـقطه عطف امـنیت اجـتماعی محلات

از آنجایی که سپاه وبسیج مایه خیر و برکت است وتفکر بسیجی است که آرمان های انقلاب اسلامی را به سمت رشد و تعالی سوق می دهد، باید دست در دست هم دهیم تا این تفکر ناب را که از دستورات امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی  است در تمامی محلات نهادینه ساخته  و گسترش دهیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو جلسه ای با حضور سرهنگ حسینی فرمانده سپاه ثارالله یزد  و هیئت همراه در دفتر مدیر منطقه دو شهرداری برگزار گردید.

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری ضمن خیر مقدم به حضار نشاط و پویایی شجره طیبه مستحکم بسیج را مثال زدنی دانست و آن را الگوی تمام عیار برای همگان عنوان داشت و خاطر نشان ساخت، سپاه به فرموده مقام معظم رهبری نهادی ارزشمند است و در کنار آن حرکت های پایگاههای بسیج محلات نقطه عطف امنیت اجتماعی محلات خواهد بود.

وی مشکلات و مسائل محلات قدیمی و نیز مباحث حاشیه نشینی را مطرح و در این رابطه بحث و تبادل نظر گردید.

سرهنگ حسینی ضمن تشکر از فعالیتهای عمرانی و فرهنگی منطقه دو در نواحی کمتر توسعه یافته این منطقه خاطر نشان ساخت آماده هرگونه همکاری در راستای برنامه های مشترک در تمامی محلات ، شهرک ها و حریم منطقه دو در راستای طرح های بازآفرینی شهری در این مرکز محلات خواهیم بود.  

شایان ذکراست با پیگیریهای سرهنگ حسینی فرمانده سپاه ثارالله یزد و منطقه دو شهرداری فعالیتهای عمرانی قابل توجهی از قبیل تعویض سنگ جدول بلوار علامه جعفری )انجام گردیده است.