پـایش آسـفالت در جـهت ارتـقای شهر بـا محوریت محله ها

پـایش آسـفالت در جـهت ارتـقای شهر بـا محوریت محله ها

با توجه به نیاز مبرمی که برای آسفالت معابر شهر وجود دارد، با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، سعی بر این است که بیش از پیش در جهت آسفالت معابر و ارتقای کیفیت آن اقدام کنیم.

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری افزود : آسفالت مناسب خیابان‌ها و معابر شهر یکی از خواسته‌های به حق شهروندان از شهرداری می باشد و گفت: کمترین حقوق شهروندی برخورداری از خدمات شهری مناسب از قبیل خیابان‌های استاندارد با ایمنی مناسب است که مسئولین در راستای تحقق این امر بصورت شبانه روز در حال تلاش هستند.

وی در ادامه گفت: مدیریت شهری در اجرای آسفالت کیفیت را فدای کمیت نخواهد کرد و با همراهی و تعامل مردم شاهد اجرای مناسب و درست اجرای آسفالت با کیفیت بالا در سطح شهر خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، امید دهقانی زاده رئیس اداره فنی عمرانی منطقه یاد آور گردید

با تاکید بر اینکه جلب رضایت شهروندان از اهمیت ویژه‌ای برای مدیریت شهری برخوردار است، اظهار امیدواری کرد که  اقدام در بهسازی و آسفالت معابر رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.

وی افزود عملیات آسفالت فاز یک انتهای بلوار علامه جعفری تکمیل شد و هر کدام به نوعی عزم به خدمات رسانی بهتر به شهروندان عزیز دارند که در حال پیگیری و انجام می باشد.

دهقانیزاده افزود در مورد آسفالت کوچه‌ها نیز با بیان اینکه اولویت ما بهسازی آسفالت معابر است، گفت: البته اگر کوچه‌ها مشکلاتی داشته باشند نیز از طریق شهرداری مناطق اصلاح خواهند شد.