پـارک بزرگ شهر بـا هویتی جدید در صـدر فعالیتهای عمرانی منطقه2

پـارک بزرگ شهر بـا هویتی جدید در صـدر فعالیتهای عمرانی منطقه2

پارک بزرگ شهر با هدف ایجاد محیطی شاد و آرام درقسمت شمال شرق یزد با رویکرد جدید و کاربریهای متفاوت خدماتی و تفریحی  در اختیار شهروندان یزدی قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2، پارک بزرگ شهر به عنوان  قطب تفریحی در سطح منطقه دو، و مورد استقبال بسیاری از شهروندان قرار گرفته است.

پارک بزرگ شهر دارای پتانسیل های تفریحی و فضای سبز است که با ساماندهی و اجرای طرح ساماندهی و بازپیرائی    می توان این محدوده را به مکان زیباتر تبدیل کرد هدف پروژه از اجرای این طرح ایجاد فضایی مناسب و آرام برای تفریح خانواده ها درقسمت شمال شرق  یزد است.

وسعت پارک بزرگ شهر  40 هکتار است  و شامل ایستگاههایی همچون دوچرخه سواری،  پیاده روی، مجموعه آبنما،مجموعه جاده سلامت، پارک بادی و شهربازی وجود دارد که در آینده ای نزدیک این محدوده به قطب  تفریحی تبدیل خواهد شد.

مهندس کشفی مدیر منطقه دو در بازدیدی که به همین منظور و به دعوت معاونت خدمات شهری شهرداری یزد انجام شده بود، از پارک بزرگ شهر به عنوان پتانسیل نهفته فضای سبز شهری یاد کرد و افزود به زودی عملیات عمرانی جدیدی در پارک صورت خواهد گرفت.

 این مکان تفریحی در سطح منطقه2 شهرداری یزد قرار گرفته تا با رویکرد توزیع عادلانه خدمات فرهنگی و اجتماعی، پاسخگوی نیازهای شهروندان در راستای افزایش شور و نشاط در بستری امن باشد.

 معاونت خدمات شهری شهرداری یزد با اشاره به گسترش نیازهای مردم در زمینه استفاده از بوستان‌ها و پارکها ی منطقه  نیز گفت: احداث بوستان های بزرگ در سطح منطقه که پاسخگوی نیازهای شهروندان منطقه باشد از نیازهای ضروری این منطقه است.