واحـد امانی بازوی کارآمد شهرداری در اقدامات گسترده عمرانی اولویت دار

واحـد امانی بازوی کارآمد شهرداری در اقدامات گسترده عمرانی اولویت دار

اقدامات گسترده واحد امانی منطقه دو در راستای ارائه خدمات ضروری و فعالیت های بهتر به شهروندان در جهت کاهش تصدی گری و افزایش سیاست گذاری خواهد بود.

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری افزود: واحد امانی یکی از واحدهایی است که به دلیل تسریع در امور و بهسازی و ترمیم بسیاری از امور فنی و عمران را در سطح شهر بر عهده دارد.

وی گفت خصوصی سازی امانی با حضور نیروهای تلاشگر و فعالیت‌های وسیع در امانی بخش خصوصی همواره به‌عنوان یک بازوی کارآمد جهت انجام فعالیت‌های عمرانی شهرداری می‌باشد.

کشفی افزود: تمهیدات لازم برای فصل  سرما بکار گرفته شده و پرسنل زحمت کش شهرداری، آمادگی لازم و کافی را جهت بحران های احتمالی دارند، از طرفی هم امیدواریم بتوانیم بیشترین و با کیفیت ترین خدمت رسانی را به مردم داشته باشیم و انتظارمان این است که مردم هم در این راستا احساس مسئولیت کنند تا با همکاری آنان، شهروندان عزیز با کمترین مشکل در فصل سرما مواجه گردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2 و به نقل از امید دهقانی زاده رئیس فنی عمرانی منطقه، روند اجرایی پروژه های اولویت دار و کارهایی که خیلی فوریت دارد توسط بخش خصوصی (واحد امانی ) در حال انجام است

وی خاطر نشان کرد اجرای جدول‌گذاری و بتن‌ریزی ،نخاله برداری، لکه گیری و آسفالت، رفع آبگرفتگی معابر ، رفع خطر ، لوله گذاری آبهای سطحی ، حصار کشی ، نصب دریچه بخش دیگری از اقدامات صورت گرفته توسط واحد امانی بخش خصوصی می‌باشد.