نـهضت آسفالت با رویکردی جدید در مناطق محروم عـمری دوباره به معابر سطح منطقه

نـهضت آسفالت با رویکردی جدید در مناطق محروم عـمری دوباره به معابر سطح منطقه

رئیس واحد فنی و عمرانی شهرداری منطقه 2 اعلام کرد: به منظور بهسازی معابر روکش آسفالت خیابان های سطح منطقه مرمت و نوسازی شد.

به گفته امید دهقانیزاده رئیس اداره فنی و عمرانی منطقه از ابتدای سال جاری تا کنون این اقدام در چندین مرحله و در خیابان های سطح منطقه 2 شهرداری و با پخش بالغ بر 20 هزار مترمربع آسفالت اجرا شده است. وی با اشاره به آسفالت معابر منطقه 2 گفت: مشکلات مردم در زمینه آسفالت معابر و دغدغه های آنها در این زمینه برطرف می شود.

وی با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور سهولت در تردد خودروها و مناسب سازی مسیر های تردد عابران پیاده، عملیات آسفالت محدوده منطقه اجرایی شد.

وی افزایش سطح کیفی آسفالت معابر ، مخصوصاً در نواحی کمتر توسعه یافته را یکی از اهداف مهم منطقه 2 دانست و تصریح کرد: با اجرای زیر سازی مناسب و با کیفیت ومدیریت مطلوب هزینه ها، عملیات آسفالت در معابر سطح منطقه اجرایی شد.

کشفی مدیر منطقه در بازدیدی که به همین منظور صورت گرفت افزود: با تلاشی که در سال گذشته درخصوص اختصاص سهمیه قیر جداگانه جهت مناطق کمتر توسعه یافته انجام گردید امروز شاهد خدمات ویژه عمرانی در این نواحی از منطقه 2 هستیم که ثمره این تعامل بین بخشی رضایت شهروندان را بدنبال داشته است.