نـقش آفـرینان اجـرای عملیات عمرانی اصلاح هندسی معابر در بـوته تقدیر

نـقش آفـرینان اجـرای عملیات عمرانی اصلاح هندسی معابر در بـوته تقدیر

حضور افراد دلسوز و مسئولیت پذیر در یک نهاد مایه افتخار ، دلگرمی و مباهات مدیران و مسئولان عالی رتبه است .

 به پاس هم رکابی در تمرکز فرهنگ ترافیک و موج گسترده  طرح های ترافیکی در منطقه2 شهرداری از نقش آفرینان اجرای عملیات عمرانی اصلاح هندسی معابر تقدیر شد.

به گزارش اکرم میری مسئول روابط عمومی منطقه2 شهرداری ازمدیر وهمکاران معاونت عمرانی منطقه2 به رسم یادبود و قدردانی از زحمات آنان، توسط معاون امور زیربنائی و حمل و نقل شهری تقدیر بعمل آمد.

محمود دهقان معاون امور زیربنائی و حمل و نقل شهری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر منطقه و کارکنان واحد عمران منطقه از اجرای بیشترین طرح های ترافیکی در سطح منطقه ، اظهار امیدواری کرد با توجه به تهیه طرح های اجرایی ترافیکی از حوادث ترافیکی در سطح شهر کاسته می شود

وی یاد آور گردید اینها همه نشانه هایی از بلوغ فکری کسانی بود که قرار است تصمیمات آنها فردای شهر را به نحوی متفاوت با گذشته بسازد  این تجربه می‌تواند همه ما را به پیمودن گام‌های بعضا دشوارتر بعدی امیدوار کند.

وی افزود اینجانب به سهم خودم از مدیر منطقه و کارکنان عمران منطقه 2 که با حمایت خود اراده شهرداری را در بهبود روش‌های ارتقاء طرح های ترافیکی مستحکم کردند تشکر نمایم.

وی یاد آور گردید حوزه حمل و نقل شهرداری در زمینه‌های متعددی چون تغییر جهت به سمت ساختن شهری انسان‌محور که در آن تردد پیاده و پاک بر استفاده مفرط از خودروهای شخصی ترجیح داشته باشد و همچنین رفع آلودگی هوا و تقویت حمل‌و‌نقل عمومی و توسعه دسترسی و پوشش همگانی آن، نیاز به همفکری و همراهی مسئولان دارد و امیدواریم که با در پیش گرفتن این رویکردها، دغدغه‌های شهروندان به ویژه در خصوص ترافیک و آلودگی هوا را تا حد امکان برطرف کنیم و آسایش و آرامشی را که شهروندان مستحق آن هستند، برایشان رقم بزنیم.