نشست هم اندیشی ستاد تسهیلات نوروزی مدیریت شهری فرصتی برای تجلی فرهنگ مهمان نوازی

نشست هم اندیشی ستاد تسهیلات نوروزی مدیریت شهری فرصتی برای تجلی فرهنگ مهمان نوازی

نخستن جلسه داخلی ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری یزد  در مناطق جهت چگونگی استقبال از بهار و ایام نوروز در وضعیت خاص کرونایی در دفتر مدیر منطقه دو برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2 : این جلسه با حضور معاون خدمات شهری شهرداری ، رؤسای سازمان های تابعه ، مدیران و کارشناسان مربوطه به منظور برنامه ریزی و اقدامات لازم جهت آماده سازی شهر و فراهم نمودن امکانات خدماتی و رفاهی برای استقبال از مسافران نوروزی تشکیل شد .

 کشفی مدیر منطقه دو شهرداری یزد ضمن خیر مقدم به حضار هدف از برگزاری این نشست را هماهنگی های لازم جهت برگزاری هرچه باشکوه تر نوروز عنوان کرد.

وی با بیان اینکه امسال با رویکرد نوآوری و خلاقیت در زیباسازی شهری و توجه به ایجاد نوروزگاهها، کارها به سمتی هدایت خواهد شد که  با رعایت پروتکل های بهداشتی علاوه بر توجه به مسافرین، همشهریان نیز بیشترین استفاده را از اقدامات صورت گرفته داشته باشند.

امین مقدم معاون خدمت شهری شهرداری یزد ضمن قدر دانی از فعالیت های شبانه روزی مدیر و کارکنان منطقه دو خاطر نشان ساخت با سلسله اقداماتی که قرار است در آستانه سال نو انجام شود ضرورت توجه ویژه به ایام خجسته نوروز را با جدیت دنبال خواهیم کرد. ایشان با اظهار اینکه برنامه ریزی های خوبی در این ستاد برای ایام نوروز 1400 شکل گرفته است افزود شهر یزد به دلیل مناظر زیبا و دلنشین و همچنین آب و هوای مطلوب و دل‌انگیز، هرساله از مقاصد اصلی گردشگری و توریستی کشور محسوب می شود.

وی  با اشاره به اینکه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی یزد طی سال های گذشته رتبه های بالا و خوبی را در سطح کشور کسب نموده است اضافه نمود با هماهنگی‌های بین‌بخشی مجموعه دست اندرکار و پرهیز از موازی کاری ها و رفع نقاط ضعف و با استفاده از تجارب گذشته انتظار می رود بتوانیم خدمات  شایان تر و بهینه تری با رعایت پروتکل های بهداشتی  نسبت به سالیان قبل به همشهریان گرامی و مسافران نوروزی ارائه نماییم.