مـیراثـبانان بـسیج نـقطه عطـف تـفکر نـاب خـدمتگزاری بـی مـنت

مـیراثـبانان بـسیج نـقطه عطـف تـفکر نـاب خـدمتگزاری بـی مـنت

از آنجایی که بسیج مایه خیر و برکت است وتفکر بسیجی است که آرمان های انقلاب اسلامی را به سمت رشد و تعالی سوق می دهد، باید دست در دست هم دهیم تا این تفکر ناب را که از دستورات امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی  است در تمامی محلات و نواحی شهر نهادینه ساخته وگسترش دهیم.

عباس ادهمی نیا مسئول پایگاه شهید عاقلی نژاد شهرداری منطقه دو یاد آور گردید جلسه ای با حضور سرهنگ مزیدی رئیس بسیج ادارات و هیئت همراه ، مهندس نیکونژاد مسئول حوزه پایگاه مقاومت بسیج شهید صدوقی شهرداری یزد در دفتر مدیر منطقه دو شهرداری برگزار گردید.

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری ضمن خیر مقدم به حضار نشاط و پویایی شجره طیبه مستحکم بسیج را مثال زدنی دانست و آن را الگوی تمام عیار برای همگان عنوان داشت و خاطر نشان ساخت، بسیج به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  نهادی ارزشمند است و در کنار آن حرکت های پایگاههای بسیج  نقطه عطف امنیت اجتماعی خواهد بود.

سرهنگ مزیدی ضمن تشکر از فعالیتهای عمرانی و فرهنگی  پایگاه شهید عاقلی نژاد شهرداری منطقه دو در نواحی کمتر توسعه یافته این منطقه خاطر نشان ساخت آماده هرگونه همکاری در راستای برنامه های مشترک در تمامی محلات ، شهرک ها ی منطقه دو خواهیم بود.  

در ادامه مهندس نیکو نژاد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خاطر نشان ساخت فرهنگ بسیجی زیستن فرهنگ بسیجی بودن است و خط ما خط شهادت است و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و منش رفتاری آنها از جمله اهداف بسیجیان باید قرار گیرد.

شایان ذکر است در ادامه مراسم احکام رئیس و اعضاء پایگاه شهید عاقلی نژاد توسط رئیس بسیج ادارات و مسئول حوزه پایگاه مقاومت بسیج شهید صدوقی یزد اعطاء گردید