لالـه های روشـنی که چـراغ راه جـامعه اسلامی خـواهند ماند

لالـه های روشـنی که چـراغ راه جـامعه اسلامی خـواهند ماند

همزمان با ایام الله دهه فجر مدیر منطقه دو شهرداری و اعضای پایگاه شهید عاقلی نژاد شهرداری منطقه2 در یادواره شهدای حسن آباد شرکت نمودند.

 کشفی مدیر منطقه دو شهرداری ضمن حضور در این مراسم با شکوه ترویج  زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و تبیین ایثارگری‌های شهیدان برای نسل امروز را از جمله اهداف برگزاری این مراسم برشمرد و خاطر نشان ساخت جایگاه شهدا بالاترین منزلگاهی است که آرزوی هرکسی است که به این مقام و منزلت دست یابد.

وی عنوان نمود با عنایت به سخنان مقام معظم رهبری که یاد شهدا را کمتر شهادت نمی داند حضور در این مراسم را ادامه دهنده راه آنها برشمرد و افزود در راستای تکریم ارباب رجوع خانواده های شهدا از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و اعضای پایگاه بسیج منطقه در این رابطه باید فعال تر از پیش عمل نمایند.

کشفی خاطر نشان ساخت: شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی از جایگاه رفیعی برخوردارمی‌باشد و فهم قرآنی و صحیح شهید و شهادت منجر به نشر دین مبین اسلام می‌شود و تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل جان فشانی ها و رشادت های مردم عزیزمیهنمان در طول مدت انقلاب و جنگ تحمیلی می باشد.

عباس ادهمی نیا مسئول پایگاه شهید عاقلی نژاد شهرداری منطقه2 یاد آور گردید هرساله یادواره شهدای حسن آباد در حسینیه حسن آباد مشیر برگزار می گردد.