فضای مـنحصر به فـرد پارک بزرگ شهر (مارکار) پذیرای ارائه خدمات بی وقفه

فضای مـنحصر به فـرد پارک بزرگ شهر (مارکار) پذیرای ارائه خدمات بی وقفه

مدیر منطقه دو و دهیار شورای اکرمیه درخصوص ساماندهي بهتر وضعيت پارک بزرگ شهر با حضور در این پارک ، از روند اجرایی کاری انجام شده و در دست اقدام بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، مهندس کشفی مدیر منطقه دو در حاشیه بازدید از پارک بزرگ شهر(مارکار) اظهار داشت: شهرداری به تنهایی و بدون حمایت شهروندان نمی تواند کاری از پیش ببرد و تنها بخشی از امور را عهده‌دار است؛  با این حال، حضور فعال تشکل‌های مردم‌نهاد نقش چشمگیر در صیانت از طبیعت و آراستگی محیط زیست دارد.

وی ادامه داد: شهروندان باید دست‌‌دردست هم فضای سبز را حفظ کنند و با حفاظت از درختان، درختچه‌ها ، بوته‌ها‌، گل‌ها و همچنین اجتناب از برپایی چادر در محدوده‌های فضای‌سبز، نخستین پشتیبان برنامه‌های زیست‌محیطی شهر به ویژه در بخش فضای‌سبز باشند.

مهندس زارع مدیر اجرایی پارک بزرگ شهر(مارکار) ، با ابراز رضایت از عملکرد شهرداری در آماده‌سازی پارکهایی از این قببل جهت تفریح شهروندان تصریح کرد: از نظر تمیزی ، زیبایی، کیفیت برنامه‌های خدماتی و حضور نیروهای فضای سبز، وضعیت تا حدود زیادی رضایت‌بخش است.و تنها چالش پارک تعیین حدود اربعه و نیز مسدود نمودن دسترسی غیر مجاز به پارک بزرگ شهر (مارکار) است که در صورت تحقق این امر آسایش و امنیت بیشتری برهمشهریان عزیزی که این پارک را برای استراحت خود انتخاب می نمایند بوجود می آید. 

شایان ذکر است مهندس کشفی از خدمات ارائه شده در پارک و از و از عوامل اجرایی سازمان پارک‌ها و فضای‌سبز قدردانی کرد.