سـرویس های بـهداشتی ضـرورت نـاپیدای شـهر

سـرویس های بـهداشتی ضـرورت نـاپیدای شـهر

در ادامه طرح نگهداشت شهر ،سرویس بهداشتی های بوستانهای سطح منطقه2 مرمت، بازسازی و مناسب سازی می شود.   

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2، کشفی مدیر منطقه ضمن بازدید از  این پروژه ها با بیان اینکه به تمامی مناطق ابلاغ شده تا نسبت به مرمت و بازسازی تمامی سرویس های بهداشتی اقدام کنند، افزود: این موضوع جزء نیازهای هرشهر و از مهم ترین عناصر مبلمان شهری است.

وی وجود سرویس بهداشتی با رعایت استانداردها را یک ضرورت فراموش شده در برخی شهرها و مسیرهای بین راهی است که  گاه مورد غفلت شهرداری‌ها و سایر دستگاه ها قرار می گیرد.

امید دهقانی زاده رئیس فنی عمرانی منطقه 2 که در این بازدید مدیر منطقه را همراهی می کرد خاطر نشان ساخت عملیات  مرمت و بهسازی سرویس های بهداشتی با صرف اعتبار 2 میلیارد ریال درحال انجام است.

این عملیات عمرانی شامل باز سازی کلی سرویس ها و نیز تعمیرات اساسی اجرای تأسیسات برق و مکانیکی در حال انجام می باشد.     

وی بیان داشت: جانمایی سرویس بهداشتی در مکان‌های پرتردد شهرها باید توسط  مسئولان شهری مورد توجه قرار گیرد چرا که جانمایی این مکانها جدای از شرایط زیستی در بهسازی شهرها و پاسخ به نیاز زیستی کاملاً طبیعی است که نبود آن موجب نارضایتی می‌شود.

به گفته وی، سرویس بهداشتی عمومی برای کودکان، سالمندان، و بسیاری از افراد یک نیاز ضروری در شهر به شمار می رود که این عملیات درپارک هفتم تیر و ورزشگاه مریم آباد و اداره موتوری شهرداری در حال انجام می باشد.