رونـق شـهر در گـروی نـگاه ویـژه مسـئولان شـهر به محلات قدیم

رونـق شـهر در گـروی نـگاه ویـژه مسـئولان شـهر به محلات قدیم

پارکهای سطح شهر با هدف ایجاد محیطی شاد و آرام وکاربریهای متفاوت خدماتی و تفریحی  در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

دکتر عباسی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر افزود: داشتن شهری خوب ، پاک  و زیبا را دست یافتنی توصیف نمود و اظهار داشت با توجه به اینکه شهر یزد شهره شهرهای جهانی گردیده است همه باید دست به دست هم دهیم تا از این میراث قدیمی محافظت شود و شهرمان را برای خود و بازدید کنندگان آن همیشه سرسبز ، پاک و شاداب نگه داریم .

کشفی مدیر منطقه دو در بازدید از پارکهای سطح منطقه خاطر نشان ساخت بازپیرائی این پارکها شامل درختکاری، فضای سبز، تأسیسات زیربنایی ، پیاده رو سازی انجام گردیده است .

وی این پارکها را بعنوان مکان تفریحی با رویکرد توزیع عادلانه خدمات فرهنگی و اجتماعی،  در راستای افزایش شور و نشاط  که بستری امن در محلات قدیم باشد.

 مدیر منطقه با اشاره به گسترش نیازهای مردم در زمینه استفاده از بوستان‌ها و پارکها ی منطقه افزود: احداث بوستان های بزرگ در سطح منطقه که پاسخگوی نیازهای شهروندان منطقه باشد از نیازهای ضروری این منطقه است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2، تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر  و هیئت همراه و نیز معاونت امور زیربنائی شهرداری یزد از اقدامات انجام شده سطح پارکهای منطقه دو بازدید نمودند .

شایان ذکر است در این بازدید از پارک لاله ، پارک بوستان مرکزی نعیم آباد، پارک جوان بازدید بعمل آمد و  پیرامون رفع مشکلات پارکهای سطح منطقه  بحث و تبادل نظر گردید.