روند پـیشرفت فـیزیکی پـروژه های عـمرانی سطح منطقه 2 زیـر ذره بـین شـهردار یزد

روند پـیشرفت فـیزیکی پـروژه های عـمرانی سطح منطقه 2 زیـر ذره بـین شـهردار یزد

شهردار یزد در بازدید از پروژه های عمرانی سطح منطقه 2 گفت: هدف عمده مدیریت شهری اعم از شورا و شهرداری ایجاد رفاه، آسایش و آرامش برای شهروندان است.

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری در این بازدید ضمن تشکر از دکتر عزیزی شهردار یزد در بازدید میدانی از پروژه های عمرانی منطقه، با اشاره به اهمیت مقوله خدمت رسانی به همشهریان عزیز ، رفاه وآرامش مردم را جز ضروری ترین اهداف شهرداری بر شمرد و ایجاد بسترهای مناسب توسعه‌ای در سطح منطقه را از مولفه‌های ایجاد شهری زیبا ومدرن  دانست و خواستار تخصیص اعتبار تکمیلی جهت تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی منطقه گردید.

وی خاطر نشان ساخت نگاه کارشناسانه بر طرحهای عمرانی همراه با دقت و ظرافت می‌تواند موجب ایجاد اعتماد عمومی شهروندان به خادمین خود باشد

دکتر عزیزی شهردار شهر جهانی در این بازدید روند اجرای پروژه های عمرانی سطح منطقه دو مخصوصاً طرح هدایت و جمع آوری آبهای سطحی  را خوب توصیف کرد و تسریع در اتمام پروژه‌ها را تاکید نمود.

خاطر نشان می سازد در این بازدید میدانی از پروژه های دفع آبهای سطحی ، روکش آسفالت خیابان غدیر ، زیر سازی و آسفالت ادامه بلوار علامه جعفری بازدید بعمل آمد.