رفــع مـشکلات مــحله هـای از نــفس افــتاده در گـروی نـشست هـم اندیشی های تخصصی

رفــع مـشکلات مــحله هـای از نــفس افــتاده در گـروی نـشست هـم اندیشی های تخصصی

  نشست هم اندیشی توسعه شهری در منطقه حسن آباد به منظور پیشبرد هر چه بهتر عملکرد محلات و رسیدگی به مشکلات مردم و نحوه همکاری جهت تسریع روند بازآفرینی پایدار محله حسن آباد انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو جلسه ای با حضور معتمدین محل ، شورای پایگاه مقاومت بسیج قمر بنی هاشم حسن آباد ، مدیر منطقه2 و مسئولین واحدهای مختلف شهرداری منطقه از جمله اعضای پایگاه مقاومت شهید عاقلی نژاد شهرداری منطقه دو در مسجد امام حسین(ع) برگزار گردید.

در ابتدای این نشست مدیر منطقه دو ضمن خیر مقدم به حضار در جلسه نقش و اثر بخشی این منطقه را رضایتمند دانست و ضمن ارائه گزارشی از وضعیت محله حسن آباد و فعالیت های عمرانی شهرداری منطقه در آنجا ، به اهمیت دادن به آن پرداخت و بیان کرد: علت بسیاری از مشکلاتی که منطقه ما در حال حاضر با آن مواجه می‌باشد را می‌توان در عدم رعایت کامل آئین نامه و دستور العمل های اجرایی ساخت و ساز جستجو کرد و همکاری سایر ارگانها در زمینه پیشرفت این محله، می‌تواند از وقوع بسیاری از مشکلات دیگر پیشگیری کند.

وی ایجاد فرهنگسرا را در جهت توسعه فرهنگ در محلات ضروری دانست و خاطر نشان ساخت، ایمن‌سازی شهر در برابر زلزله، نظافت شهر و توسعه پارک‌ها و مراکز تفریحی اولویت‌های اصلی و اولیه شهرداری منطقه دو از دید شهروندان است تا هویت گمشده شهری خود را پیدا کنند.

وی در پایان ، آمادگی شهرداری منطقه 2  را جهت  همکاری و کمک در رابطه با باز آفرینی محله نیز اعلام کرد. و منطقه دو را به عنوان مشاوران شهری مردم این محله دانست تا نسبت به مسائل و فعالیتها و مشکلات و دغدغه های شهری مطلع سازند.