رفـع نیازها و تـقویت زیر ساخت مـحلات در اولـویت بـودجـه شـهرداری منطقه2

رفـع نیازها و تـقویت زیر ساخت مـحلات در اولـویت بـودجـه شـهرداری منطقه2

نهم دی ماه سالروز حماسه مردان ، زنان و جوانان با بصیرتی است که در حفظ و حراست از گوهر بی بدیل انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن تصویری عزتمند و با اقتدار از صیانت و پاسداری از منافع ملی و ارزش های دینی و اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه بسیج شهید عاقلی نژاد شهرداری منطقه 2  جلسه ای با حضور اهالی محله حسن آباد در مسجد امام حسین (ع) برگزار گردید.

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری ضمن خیر مقدم به اهالی محل گفت: بی شک حماسه نهم دی ماه  1388 یکی از  مناسبت های بزرگ و به یادماندنی و نماد تجلی بصیرت و رجوع به اهداف الهی و بنیادین انقلاب می باشد. 

پیام 9 دی به استکبار جهانی این بود که مردم ایران، دلداده انقلاب و ولی امر خود هستند و به بیگانگان اجازه دخالت در امور داخلی ایران اسلامی را نمی دهند.  

وی خاطر نشان ساخت نواحی کمتر توسعه یافته به همت پایگاه شهید عاقلی نژاد شهرداری منطقه2 لایق توجه بیشتر هستند و آماده هرگونه همکاری در راستای برنامه های مشترک در تمامی محلات ، در راستای طرح های بازآفرینی شهری در این مرکز محلات خواهیم بود.  

کشفی رفع مشکلات مردم را از مهمترین ویژگی های شهرداری منطقه دو دانست و گفت: این روحیه همکاری  باید در عرصه فعالیت های عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی پررنگ تر و جدی تر باشد.