دیـدار مـعتمدین مـحله حـسن آباد با مـدیر منطقه 2

دیـدار مـعتمدین مـحله حـسن آباد با مـدیر منطقه 2

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، معتمدین و اعضای پایگاه بسیج محله حسن آباد به مناسبت هفته دفاع مقدس با مدیر منطقه  دیدار کردند.

مهندس کشفی در حاشیه این دیدار از همکاری محلات با شهرداری مخصوصاً محله حسن آباد تقدیر و تشکر کرد.

مهندس کشفی مدیر منطقه2 افزود: شهرداری آماده  تعامل در حل مشکلات با محلات است که  اهداف شهرداری خدمت واقعی به مردم، شفاف سازی خدمات با رعایت حقوق است.

وی اظهار امیدواری کرد با تکیه بر تعاملی که همیشه بین شهروندان و شهرداری بوده است شاهد توسعه همه جانبه از جمله در حوزه عمرانی و اجتماعی به مردم باشیم.

وی با بیان اینکه در مدیریت شهری بیشترین دغدغه مربوط به اجرای فعالیتهای عمرانی و ارتقا سطح رضایت مندی مردم در حوزه عمران شهری است تاکید کرد: شهرداری آمادگی دارد در فعالیت های عمرانی از توان و تخصص مردم و پتانسیل نیروهای مردمی و جهادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند، استفاده نماید تا تعامل بسیار خوبی که بین مردم و شهرداری بوده است از این پس این همکاری پر رنگ ترشود.

شایان ذکر است از ابتدای سال 97 تا کنون بالغ بر 13 میلیارد و پانصد میلیون ریال در پروژه های عمرانی نظیر زیرسازی ، جدول گذاری و آسفالت ، روکش آسفالت ، بازپیرائی بوستان گلکار و ... در محله حسن آباد هزینه گردیده است.

وقرار است در آینده نزدیک با ابلاغ طرح اجرایی ادامه سنتو بزرگترین عملیات عمرانی در اجرای این معبر اصلی در این منطقه آغاز گردد.