خـیابان غـدیر در بـازآفـرینی شـهری شـکوفا می شود

خـیابان غـدیر در بـازآفـرینی شـهری شـکوفا می شود

زیرسازی و جدولگذاری معابر در راستای بهبود سيما و منظر شهري و در نهایت بازآفرینی شهر در منطقه 2 کلید خورد.

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری افزود : هدف اصلاح معابر و شبکه های ارتباطی، تسهیل در امر عبور مرور وسایل نقلیه و رفع مشکل چندین ساله اهالی محل ،عملیات زیرسازی وجدول گذاری محله حسن اباد با برنامه ریزی دفع ابهای سطحی  توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه در حال اجرا می باشد .

وی در ادامه گفت: شهرداری منطقه 2 یزد تلاش دارد با انجام ماموریت های محوله و ارائه خدمات درخور شأن شهروندان عزیز گام های کوچکی در جهت توسعه شهری زیبا و آباد بر دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، امید دهقانی زاده رئیس اداره فنی عمرانی منطقه یاد آور گردید براساس برنامه ریزی های بعمل آمده در خصوص اقدامات عمرانی منطقه، عملیات جدول گذاری معابر بازآفرینی شهری، در محله حسن آباد همچنان تداوم دارد لازم به ذکر است این پروژه ها در کوچه محبت و فرعیهاـ        شید آباد، کوچه شماره 14 سرچشمه حسن آباد و فرعی جنب کتابخانه پارک علامه جعفری در دست اقدام        می باشد.  

وی در ادامه افزود:  این عملیات به جهت بهبود شرایط زیست محیطی و ترافیکی اجرا می شود که با جمع آوری آسفالت فرسوده ، سنگ جدول و زیر سازی معابر و آسفالت اجرا می گردد.

شایان ذکر است  پیش بینی اعتبار این پروژه15 میلیارد ریال میباشد که تاکنون مبلغ 5 میلیارد ریال  هزینه شده است.

دهقانی زاده عنوان کرد: اینگونه عملیات در راستای ترمیم و بهبود وضعیت عمرانی منطقه و در سطوح مختلف صورت می گیرد و امید است که رضایتمندی شهروندان را به همراه داشته باشد و انجام فعالیت‌های عمرانی با هدف کسب رضایت شهروندان و بهبود چهره عمومي شهر و ارتقاء کيفيت زندگي اهالي منطقه اجرا مي شود.