خـدمات شهری ، الـگوی خدمت رسانی بـی منت شهرداری یزد

خـدمات شهری ، الـگوی خدمت رسانی بـی منت شهرداری یزد

جلسه برنامه ریزی اقدامات شهرداری منطقه دو در ایام محرم برگزار شد.

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری ضمن خیر مقدم به حضار در تشریح برخی از عملکرد آن منطقه در حوزه خدمات شهری خاطر نشان ساخت :این منطقه نیز نسبت به تجهیز واحد خدمات شهری و تقویت زیر ساخت های آن  ، اقدامات اساسی به انجام رسانده و برای ارائه خدمات مطلوب شهری به شهروندان آماده هرگونه همکاری می باشد.

وی افزود: توجه به مقوله فرهنگ سازی در مسائل خدمات شهری را امری انکار ناپذیر دانست و تصریح کرد: در راستای فرهنگ سازی خدمات شهری خصوصاً توجه به امر جداسازی زباله ، گذاشتن زباله با توجه به تقویم پخش شده در تمامی محلات منطقه تأکید کرد و ضمن انتقاد  از همشهریانی که رعایت حقوق شهروندی را نادیده می گیرند، یاد آور گردید امیدواریم به زودی هیچ دغدغه ای برای داشتن شهری تمیز نداشته باشیم که در این زمینه خدمات شهری بسیار مهم و تاثیرگذار است .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، علی مزیدی معاون خدمات شهری منطقه یاد آور گردید ضمن هماهنگی با مسئولین هیأت های مذهبی و موکب های همشهریان در معابر اصلی تدابير لازم با استقرار و آماده باش نيروهاي خدمات شهري در اطراف اين اماکن ؛ جهت افزايش خدمات و کاهش آلايندگي شهر انديشيده شده است .

وی خاطر نشان ساخت در هفته گذشته نیز  بصورت پایلوت از میدان شهدای محراب تا سه راه چمران مبلمان شهری (نصب صندلی و سطل زباله ) انجام شده است که مورد رضایت همشهریان قرار گرفته است.