خـادمان خـدمات شـهری در خـط مقدم مـقابله با کـرونا ویـروس

خـادمان خـدمات شـهری در خـط مقدم مـقابله با کـرونا ویـروس

شهرداری برای حفظ سلامت پاکبانان و کارگران فضای سبز خود و پیشگیری از گسترش ویروس کرونا نسبت به توزیع ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده در میان این قشر زحمتکش اقدام قابل توجهی کرد تا سلامتشان به مخاطره نیفتد.

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری خاطر نشان ساخت مدیریت شهری برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان و کارکنان مجموعه خود در منطقه2، اقدامات پیشگیرانه ای را در دستور کار قرارداده است.

وی در مورد دستور العمل هایی که به همکاران خدمات شهری شهرداری داده شده اشاره کرد و اظهار داشت: آموزش های لازم در ارتباط با نحوه گندزایی، به این نیروهای خدوم توسط کارشناسان بهداشت محیط داده شده است تا در حین نگهداشت شهر گرفتار این ویروس نشوند. از این رو امکانات لازم نیز در اختیار آنها قرار گرفته است و با قدرت بیشتری به آموزش‌های فردی و اجتماعی در این ارتباط خواهیم پرداخت تا از این بحران ناخواسته عبورکنیم .

در این بازدید که با هماهنگی معاونین خدمات شهری شهرداری ، معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی صورت گرفت ،فعالی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی افزود : از زمان شیوع این ویروس، نیرو‌های خدمات رسان با ماسک، دستکش مخصوص مشغول فعالیت شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2، علی مزیدی معاون خدمات شهری منطقه2 یاد آور گردید در       پی شیوع ویروس کرونا و جهت پیشگیری از این ویروس در بین کارگران ، اقدامات ویژه‌ای در این راستا انجام پذیرفته و آموزشهای لازم به پاکبانان داده شده است.

 شایان ذکر است توزیع مواد ضدعفونی کننده از جمله دستکش و ماسک در بین تمامی پاکبانان و نیروهای فضای سبز و تنظیف و ضدعفونی وسائل و ابزارآلات مورد نیاز آنان در دستور کار قرار گرفته و انجام پذیرفته است.