حـضور شهرداری منطقه2 در اردوی جـهادی خـدمت

حـضور شهرداری منطقه2 در اردوی جـهادی خـدمت

هدف اصلی از برگزاری این اردوی جهادی علاوه بر خدمت‌رسانی و کمک به توسعه و آبادانی مناطق ، پاسخگویی و شفاف سازی خدمات رسانی دستگاه های مسئول می باشد.

 کشفی مدیر منطقه 2 شهرداری خاطر نشان ساخت" میز خدمت در اردوهای جهادی حرکتی با ارزش است که طی آن افراد متعهد و متخصص سازمانهای خدمات رسان پاسخگوی مردم محلات خواهند بود.

وی خاطر نشان ساخت: هدف اصلی از برگزاری این اردوی جهادی علاوه بر خدمت‌رسانی و کمک به توسعه و آبادانی سطح منطقه ، ایجاد ارتباط متقابل بین مسئولین شهری و شهروندان است که در این راستا براساس منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خدمت گذاری به مردم از وظایف اصلی میباشد که این امر تحقق گردد.   

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2 " عباس ادهمی رئیس امور اداری منطقه خاطر نشان ساخت به همت پایگاه بسیج شهید عاقلی نژاد شهرداری منطقه 2 وبه مناسبت هفته بسیج میز خدمت با حضور مسئولین برای پاسخگویی به مشکلات مردم برگزار گردید ودر این اردوی یک روزه پیگیر نیازهای مختلف شهروندان همچون عمرانی ، اجرائیات ، خدمات شهری به شهروندان شده ایم

وی اظهار نمود در هفته بسیج با کمک و همت خستگی ناپذیر مسئولین طرح میز خدمت در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم به همت پایگاه شهید عاقلی نژاد شهرداری منطقه2 در محلات سطح منطقه برپا  و با استقبال خوب مردم روبرو شده است.