جـلوه خـدمت در راسـتای تـحقق شـعار شـهروند محوری

جـلوه خـدمت در راسـتای تـحقق شـعار شـهروند محوری

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری در جمع شهروندان اعلام کرد رعایت حقوق شهروندی گره گشای کار ما خواهد بود.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه دو با توجه به تلاش ها ، زحمات و پيگيري هاي  مسئولین منطقه دو ،ساكنين سطح منطقه از ايشان تقدير و تشكر به عمل آوردند.

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری با بيان اين مطلب كه شهروندان گرامي سطح منطقه فعاليت ها و زحمات خدمات شهري را ناديده نمي گيرند و به راحتي از كنار اين فعاليت ها كه به صورت شبانه روزي انجام  مي شود عبور نمي كنند ، از اين عزيزان تشکر نمود.

وي از تلاش های نیروهای خدمات شهری  و عمرانی در انجام عملیاتهاي شبانه روزي  قدردانی کرد و گفت: این عملیاتها قطعا در ارتقای فرهنگ عمومی و اهتمام بیشتر مردم به حفظ و پاک سازی محیط زیست مفید خواهد بود.

 کشفی همچنین ابراز امیدواری کرد که حرکت هایی از این دست مقطعی نبوده و می بایست با پیشنهاد و همكاري مردم و ارگانهای ذیربط به صورت مستمر انجام شود.

گفتني است شهرداری منطقه دو با نصب ساعت دیواری نورپردازی شده که در شب زیبایی دوچندان به منطقه  می دهد شهروندان ساكن منطقه دو را با رضایت روبرو کرده است .

 شایان ذکر است جمعی از مردم فهیم از تلاش ها و خدمات مسئولین منطقه دو شهرداری به پاس زحمات شایسته و مقتدرانه در عمران و آبادانی شهر با نوشتن متنی  ، بدین طریق ابراز قدردانی و تشکر نمودند.