توسعه پایدار شهر در راستای توجه به زیر ساخت های شهری

توسعه پایدار شهر در راستای توجه به زیر ساخت های شهری


توسعه پایدار شهر در راستای توجه به زیر ساخت های شهری

پیش بینی آینده ای  درخشان از فعالیتهای عمرانی جهت توسعه و آبادانی منطقه 2

بازدید از پروژه های عمرانی سطح منطقه2 با هدف تسریع در انجام پروژه های نیمه تمام و مشکلات مربوط به آن انجام گردید

رئیس شورای اسلامی شهر و اعضای کمیسیون عمران شورا، مدیر منطقه و جمعی از کارشناسان مربوطه در راستای نهضت پاسخگوئی، از سطح منطقه 2  بازدید و در خصوص اجرای پروژه های عمرانی مورد درخواست شهروندان بحث و تبادل نظر و برنامه ریزی گردید.

دشتی رئیس شورای اسلامی شهر در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت مقوله خدمت رسانی به همشهریان ، رفاه وآرامش مردم را جز ضروری ترین اهداف شهرداری بر شمرد و ایجاد بسترهای مناسب توسعه‌ای در سطح شهر و محلات را از مولفه‌های ایجاد شهری در خور شهروندان عزیز بر شمرد و نگاه کارشناسانه بر طرحهای عمرانی همراه با دقت و ظرافت را موجب ایجاد اعتماد عمومی شهروندان به خادمین خود در مجموعه مدیریت شهری دانست.

کشفی خاطر نشان ساخت، این بازدید نشان از آن دارد که مدیریت شهری در مناطق مختلف شهر به پیشبرد پروژه ها می اندیشدکه مصمم هستند فضای بهتری را برای شهروندان ساکن این بخش ها به وجود آورد. 

 شایان ذکر است منطقه 2 در راستای تحقق شعار عدالت محوری با رویکرد توزیع عادلانه اعتبارات عمرانی در سالهای گذشته بیش از 40 درصد بودجه عمرانی خود را در نواحی کمتر توسعه یافته و مرکز محلات قدیم صرف نموده است.