تقدیر سازمان بسیج سازندگی کشور از شهرداری یزد

تقدیر سازمان بسیج سازندگی کشور از شهرداری یزد

سردار زهرائی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دیماه و روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، بر لزوم استمرار آرمانهای اصیل شهدا و انقلاب اسلامی تأکید کرد و  از فعالیت های عمرانی شهرداری یزد در منطقه حسن آباد تقدیر نمود.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2 ـ سردار زهرائی از فعالیت های عمرانی شهرداری یزد در ناحیه  حسن آباد بازدید بعمل آورد و از توجه ویژه مدیر منطقه دو به مناطق کمتر توسعه یافته و نیز تلاش مضاعف در جهت رفع مشکلات اجتماعی ،فرهنگی  و عمرانی آنها قدر دانی کرد.   

خاطر نشان می سازد این بازدید همزمان با حضور سردار زهرائی در بازدید از پایگاه عمار که در مسجدباب الجوائج صورت گرفت ، رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور  اظهار نمود خدمت رسانی افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده کسانی قرار داده که با عمل خالصانه خویش در مسیر خشنودی و رضایت مردم گام بر می دارند و بی شک هر فعالیت نظام مند در گرو تلاش تمامی مدیران و همکاران خدمتگزار آنها خواهد بود.

شایان ذکر است بیش از 42 درصد از اعتبارات عمرانی شهرداری منطقه 2 در سال گذشته و جاری در مناطق کمتر توسعه یافته و در قالب عملیات بازپیرائی پارکها ، روکش آسفالت، روشنایی معابر و ایجاد فرهنگسرا هزینه گردیده است.