تـکیه بر تـوانمندیهای مـشاورین ذیـصلاح با تأکید بر بـازپیرایی مـحیط های شـهری

تـکیه بر تـوانمندیهای مـشاورین ذیـصلاح با تأکید بر بـازپیرایی مـحیط های شـهری

برای گذر از چالش های مدیریتی شهری باید متکی به توانمندی های مشاورین شهرساز داخلی بود

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2 جلسه مشاورین شهرسازی در امور بازپیرائی پارکهای مناطق  برگزار شد.

کشفی مدیر منطقه2 ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین حاضر اظهار امیدواری کرد برگزاری دوره‌ای این جلسات نتایج خوب و مثبتی در حوزه‌های مختلف به همراه داشته باشد در ادامه مشاورین گزارشی از عملکرد ، توانایی ها و برنامه‌های آتی را ارائه نمودند و اولویت‌ها و برنامه‌های منطقه2 نیز درجهت بازپیرائی پارکهای سطح منطقه با تکیه بر تجربیات مشاورین شهرساز مورد بحث قرار گرفت.

کشفی خاطر نشان کرد : برای گذر از چالش ها باید متکی به توانمندی های مشاورین شهرساز شهرداری و نیز تجربیات گران قدر همکاران بود.

حجت فلاح مدیریت طرحهای توسعه شهری شهرداری ارتقاء سطح تعاملات و همکاری مشاورین شهرساز شهرداری را مثبت قلمداد نمود و افزود  تسهیل و پیشرفت پروژه ها و شفاف سازی در ارائه خدمات از اهداف تشكیل این جلسه می باشد.

وی افزود: وظیفه شهرداریهای مناطق ، هم‌جهت نمودن بردارهای فعالیت و تبدیل آن به یک بردار قوی برای ایجاد فضایی در شأن شهروندان در سطح شهر است .

 فلاح در پایان خاطرنشان کرد: به دلیل مساحت بزرگ پارکها، برداشتن حتی یک قدم کوچک از سوی شهرداری ، اقدامی بزرگ خواهد بود و انشاالله با تخصیص اعتبار لازم، قدم‌به‌قدم در جهت بهسازی و نوسازی پارکهای سطح مناطق پیش خواهیم رفت.