تـقویت تـعاملات بـین شهرداری و ناجا در مسیر خدمت به مردم

تـقویت تـعاملات بـین شهرداری و ناجا در مسیر خدمت به مردم

یگان ویژه نیروی انتظامی با تمام توان آمادگی خود را به منظور همکاری همه جانبه با شهرداری اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، مهندس کشفی ضمن خیر مقدم به حاضرین  وبا تاکید بر اینکه در همه بخش‌های کشور امنیت، انضباط و آرامش مقدمه همه دستگاه‌ها است، گفت: طبیعتا شهرداری در بخش‌های مختلف نیاز به کمک و حضور نیروی انتظامی دارد.  

سرهنگ  عطا الله نعمتی فرمانده یگان ویژه انتظامی یزد که در این جلسه حضور داشت اظهار نمود: تاکید مدیر منطقه بر همکاری میان نیروی انتظامی و شهرداری است و نیروی انتظامی با تمام توان به منظور بهبود وضعیت شهر و همکاری همه جانبه با شهرداری،  آمادگی خود را اعلام می نماید تا در خصوص مدیریت معضلات شهری و در جهت رعایت حقوق شهروندی تمهیدات لازم اتخاذ و اجرایی شود.

مهندس کشفی مدیر منطقه دو از امنیت و سلامتی به عنوان دو نعمتی یاد نمود که برای به دست آوردن آنها باید تلاش کرد وی در ادامه از دستگاههایی که امروزه به دنبال تأمین این دو نعمت هستند در صدر تمامی کارها و وظایف قرار دادند یاد کرد.

در ادامه جلسه سرهنگ نعمتی گفت: پذیرش مسؤولیت زمانی ارزش مضاعف پیدا می‌کند که بتوانیم علاوه بر ماموریتی که به ما محول شده است زمینه خدمتگذاری برای دیگران را نیز فراهم کنیم.

وی با اشاره به تعامل دو نهاد مهم شهرداری و یگان ویژه برای خدمت رسانی به مردم اضافه کرد: شهرداری و یگان ویژه این شایستگی را پیدا کرده‌اند که در محیطی امن به مردم خدمت رسانی کنند.

در پایان جلسه از خدمات عمرانی و خدمات شهری منطقه 2 تجلیل به عمل آمد.