تـحقق نـهضت پـاسخگوئی بـه شـهروندان در بـازدید مـیدانی مـسئولین شـهر

تـحقق نـهضت پـاسخگوئی بـه شـهروندان در بـازدید مـیدانی مـسئولین شـهر

بازدید از محلات سطح منطقه2 با هدف دیدار چهره به چهره با شهروندان، اطلاع دقیق از مسائل و مشکلات این محلات و تسریع در حل این مشکلات انجام می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر ، مدیر منطقه و جمعی از کارشناسان  در راستای نهضت پاسخگوئی، از سطح منطقه 2  بازدید و در خصوص اجرای درخواستهای اهالی محله بلوار امام جعفر صادق ، پارک بهار و محله شهید رجائی بحث ، تبادل نظر و برنامه ریزی شد.

سفید رئیس شورای اسلامی شهر در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت مقوله خدمت رسانی به همشهریان ، رفاه وآرامش مردم را جز ضروری ترین اهداف شهرداری بر شمرد و ایجاد بسترهای مناسب توسعه‌ای در سطح شهر و محلات را از مولفه‌های ایجاد شهری در خور شهروندان عزیز بر شمرد و نگاه کارشناسانه بر طرحهای عمرانی همراه با دقت و ظرافت را موجب ایجاد اعتماد عمومی شهروندان به خادمین خود در مجموعه مدیریت شهری دانست.

کشفی مدیر منطقه2 شهرداری افزود: مشاهده مسائل و مشکلات محلات از نزدیک موجب می‌شود مردم مطالبات خود را با مسئولان در میان گذاشته و برخی اقدامات سریع‌تر انجام شود که این موضوع در بازدیدهایی که تاکنون انجام شده منجر به کسب رضایت شهروندان شده است. به طوری که در برخی موارد تا 24 ساعت پس از بازدید، مشکلات موجود رفع گردیده است.

 وی مزیت‌های بازدیدهای محله‌ای را فراتر از رفع مشکلات این محلات دانست و عنوان کرد: علاوه بر رفع و رجوع معضلات نقاط مختلف شهر، در این بازدیدها می‌توان ظرفیت‌های محلات را به شکل دقیق‌تر مورد رصد و پایش قرار داد و با برنامه‌ریزی‌های اصولی، نقاط مختلف شهر را به سمت آبادانی و توسعه‌یافتگی رهنمون کرد