تـجلیل از کـارکنان دولـت بـا حـضور مـعاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری

تـجلیل از کـارکنان دولـت بـا حـضور مـعاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد با کارکنان شهرداری منطقه 2 دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار ضمن تبریک و نکوداشت روز کارمند با اشاره به روز کارمند، این روز را بهانه ای جهت خداقوت به  کارمندان اداره دانست و اظهار داشت : هفته دولت هر سال با نام و یاد شهیدان والا مقام رجایی و باهنر مزین گردیده و این هفته فرصت مغتنمی برای بیان عملکرد خدمتگزاران مردم و پیمانی مجدد در ادامه مسیر و آرمانهای ارزشمند آن بزرگواران است . روز شهادت این بزرگواران که با فداکاری ها و خدمتگزاری های خود درس شجاعت و خدمتگزاری را به همه ما دادند به عنوان روز کارمند نامگذاری شده است.

مهدی فعالی معاونت برنامه ریزی و  توسعه سرمایه انسانی شهرداری افزود: کارمندان جزء اقشار زحمتکش و خدمتگذار جامعه و بازوی اصلی مدیران در اجرای برنامه ها هستند از این رو تکریم این بزرگواران وظیفه همه مدیران است ،تلاش خالصانه و صادقانه و حضور موثر و پویای کارمندان پرتلاش می تواند منشاء خدمات سازنده ای برای آینده‌ی درخشان این کشور و آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد باشد و نتیجه آن درخت امیدی است که به بار می نشیند تا ثمرات آن را همگان شاهد و ناظر باشند.  وی گفت: کارمندان خدوم شهرداری با توجه به حجم زیاد مراجعات مردمی و درگیری مستقیم با مشکلات ریز و  درشت شهری متحمل فشارهای زیادی می شوند اما همیشه با سعه صدر و احترام با ارباب رجوع برخورد می کنند.

مهندس فعالی در پایان از کارکنان خود خواست تا وجدان کاری، عدالت، صداقت، همراه با حفظ قوانین و مقررات را سرلوحه کار خود قرار دهند.