تـجلیل از شهردار و مدیران شهرداری همزمان با روز ملی شهرداریها

تـجلیل از شهردار و مدیران شهرداری همزمان با روز ملی شهرداریها

فرماندهی نیروی انتظامی استان در پیامی به مناسبت ۱۴ تیرماه، روز ملی شهرداری‌ها، از تلاش تمامی مدیران شهرداری تقدیر و به آنان خدا قوت گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2،سردار بهدانی فرد نام‌گذاری ۱۴ تیر به عنوان روز شهرداری‌ها را فرصتی برای پاسداشت تلاش کارمندان، مدیران و نیروهای زحمت‌کش خدماتی دانست که برای خدمت به مردم و حل مشکل شهروندان در تمامی ساعات شبانه‌روز، آماده خدمت‌رسانی به آنها هستند.

فرمانده نیروی انتظامی استان خاطر نشان ساخت شهرداري افتخار دارد که بهترين نيروها، کارکنان و به ویژه بهترين کارگران را در اختيار دارد و شهري که مردم با آسودگي خاطر در آن زندگي می‌کنند به واسطه زحمات شبانه‌روزی شما عزيزان است.

وی با تبریک این روز به تمامی تلاشگران عرصه مدیریت شهری، از تلاش‌های شهردار یزد و تمامی مدیران و کارکنان شهرداری که با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به عموم شهروندان موجب رشد و پیشرفت شهر می‌شوند صمیمانه تقدیر و تشکر کرد و از خداوند منان توفیق روزافزون توأم باسعادت و بهروزی را برای این زحمتکشان خواستار شد.

شایان ذکر است فرماندهی یگان ویژه نیروی انتظامی نیز با حضور در دفتر مدیر منطقه دو از تلاش های مدیر منطقه با اهداء گل تقدیر به عمل آمد.