تـجلیل از زحـمات مدیر منطقه2 در صحن علنی شورای اسلامی شهر

تـجلیل از زحـمات مدیر منطقه2 در صحن علنی شورای اسلامی شهر

در دویست و بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر با حضور شهردار محترم و مدیران شهرداری از زحمات و تلاش های شبانه روزی مهندس کشفی مدیر منطقه 2 تجلیل به عمل آمد.

مهندس سفید رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تشکر از حمایت های شهردار یزد از مدیران شهرداری و تلاش های شبانه روزی کارکنان مناطق مختلف شهرداری، از زحمات و تلاش ها و پیگیری های مدیر منطقه دو در به ثمر رساندن پروژه های نیمه تمام در سطح منطقه که گاهاً از زمان شروع آنها سالیان طولانی سپری گردیده است تجلیل به عمل آمد.

 مدیر منطقه دو شهرداری در زمان اهدای لوح توسط ریاست شورای اسلامی شهر و دکتر عزیزی شهردار یزد، با بیان این مطلب که سیاست گذاری هدفمند ، تصمیم سازی و تصمیم گیری به موقع و اقدام قاطع و خردمندانه در مدیریت میدانی انجام پروژه های تخریب و آزاد سازی با در نظر گرفتن تمام جوانب تداعی گر حرکتی تعاملی با همه دستگاهها و تبلور اقدامات شایسته ای چون آزاد سازی میدان شهدای محراب و اتمام پروژه میدان ابوذر و.... خواهد بود.

شایان ذکر است در ماه های اخیر پروژه های ماندگار نظیر احداث و بهره برداری میدان ورودی محمد آباد، اتمام عملیات آزاد سازی و تخریب املاک میدان ابوذر و شروع عملیات عمرانی آن ، اجرای آزاد سازی و تخریب آخرین پلاک میدان شهدای محراب ، اجرای بلوار انتهای  علامه جعفری و عملیات عمرانی بلوار امام حسن مجتبی (ع) از جمله مواردی است که در سال جاری اجرایی گردیده و یا به اتمام رسیده که از شروع مصوب گشتن طرح آنها سالیان زیادی گذشته بوده است.