تـجلیل از جانبازان سرافراز شهرداری منطقه دو

تـجلیل از جانبازان سرافراز شهرداری منطقه دو

جانبازان در تمام دوران زندگی و در هر سمت و منصبی که باشند با همان روحیه دوران دفاع مقدس همچنان در سنگر کار و سازندگی کوشا هستند  

به گزارش اکرم میری مسئول روابط عمومی شهرداری منطقه دو از جانبازان منطقه دو تجلیل به عمل آمد. در جلسه ای که به همین منظور در دفتر کار مدیر منطقه برگزار گردید مهندس کشفی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز گفت نقش وجود جانباز وآزاده را در شهرداری باعث افتخار این ارگان خواند وافزود:اگر فداکاری های این قشر زحمت کش وتدابیر حکیمانه رهبر فرزانه نبود کشور ونظام از دست می رفت لذا زنده نگه داشتن یاد وخاطره این عزیزان کمترین کاری است که هر مجموعه ای انجام دهد.

وی جانبازان و آزادگان وایثارگران شهرداری را نیروهای با ارزش وصادق معرفی کرد وادامه داد:امید است جانبازان وآزادگان شهرداری در حوزه وظایف خود الگو باشند همانگونه که در جبهه ایثار و از خود گذشتگی اسوه دیگران بودند. در ادامه ایشان با اشاره به نقش ويژه جانبازان در تأمين رفاه و آسايش امروز جامعه ايران گفت: امنيت امروز ما ماحصل ايثارگري هاي جانبازان عزيز است و جانبازان نشان داده‌اند كه به عهد خود در برابر جامعه پايبندند و توانسته اند با برقراري ارتباط مناسب با جوانان اين پايبندي به عهد را به نسل امروز هم منتقل نمایند .

گفتنی است در این مراسم از جانبازان شهرداری منطقه دو با اهداء لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.