تجلیل از پیمانکاران عمرانی منطقه 2شهرداری یزد

تجلیل از پیمانکاران عمرانی منطقه 2شهرداری یزد


تجلیل از پیمانکاران عمرانی منطقه 2شهرداری یزد

همزمان با ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و با حضور نماینده شورای اسلامی شهر در منطقه 2 از زحمات پیمانکاران امور عمرانی و خدماتی منطقه دو شهرداری تجلیل بعمل آمد.

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری ضمن خیر مقدم به حاضرین از تلاش گسترده و شبانه روزی پیمانکاران حاضر در جلسه درخصوص اتمام پروژه های نیمه تمام در سطح منطقه و نیز رعایت انضباط و دقت در امور محوله قدر دانی نمود و افزود ثمره تلاش های جمع حاضر در سال گذشته منجر به رضایت خاطر شهروندان گردید به طوریکه با جذب کامل اعتبارات عمرانی توانستیم بیش از 20 پروژه عمرانی که از شاخص ترین آنها می توان به بهره برداری از پارک ورزشی کوی توحید ،بلوار شهید ابراهیمی (ادامه علامه جعفری ) ، مجموعه بیت الرضا و بازپیرایی کامل پارک کتابخانه حسن آباد و بلوار شهید محمد خانی که نقش بسز ایی در فرایند تکمیل و توسعه فضاهای شهری  داشته اند را نام برد.

در ادامه حجه الاسلام حیدری عضو شورای اسلامی شهر ضمن تشکر از مدیر منطقه و همکاران ایشان در اداره عمران بر ضرورت نقش پیوست های فرهنگی هر پروژه اشاره نمود و خواستار تبیین جایگاه  فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی در پروژه های عمرانی گردید.

خاطر نشان می سازد منطقه 2 با شعار توزیع عادلانه اعتبارات عمرانی در سطح منطقه و جذب بالغ بر    400 میلیارد ریال بودجه عمرانی بالغ بر 20  پروژه عمرانی افتتاح و 12 پروژه در حال اتمام است.