تجـلیل از خدمات صادقانه بازنشستگان شهرداری منطقه 2

تجـلیل از خدمات صادقانه بازنشستگان شهرداری منطقه 2

تکریم و تعظیم بازنشستگان به عنوان گنجینه های گرانبهای شهرداری باید  به خوبی صورت پذیرد و در این مسیر، مدیریت شهری از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

در جلسه ای که با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد  در منطقه2 تشکیل گردیدکشفی مدیر منطقه 2 ضمن خیر مقدم به حاضرین  از زحمات همكاران بازنشسته منطقه 2 شهرداري یزد که جدیداً به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند با اهداي لوح تقدير ، تشكر بعمل آمد.

کشفی مدیر منطقه دو شهرداری ضمن  تقدير و تجليل از تلاش همكاران بازنشسته گفت: بزرگترين سرمايه هر مجموعه نيروي انساني است و بهترين نيروهاي كشور پيشكسوتان و بازنشستگان هستند. وهر خلاقيت و ابتكاري كه در يك مجموعه شكل مي گيرد محصول سخت افزار نيست بلكه انسان هاي خلاق ، مستعد و متخصص هستند كه آن را شكل مي‌دهند.

به گزارش اکرم میری مسئول روابط عمومی شهرداری منطقه 2 ،فعالی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد ضمن قدرداني از تلاش هاي كاركناني كه به افتخار بازنشستگي نائل شده‌اند، گفت: فعاليت شما بازنشستگان خدمت بزرگي به اين مجموعه بود و اين امر همواره مايه خير و بركت در اين مجموعه شده است.

 وی تکریم بازنشستگان، حفظ حرمت و کرامت های انسانی آنان، ارائه خدمات سریع و با کیفیت به بازنشستگان را مهمترین اولویت بیان کرد و افزود: ما معتقدیم بازنشستگان، این گنجینه های سرشار از تجربه و تخصص می توانند با بهره گیری مفید از تجربه های کاری خود که حاصل یک عمر تلاش و تعهد است به جامعه و به ویژه شهرداری خدمات مفیدی را ارائه نماید.