بوی سال نو در شهرداری منطقه دو

بوی سال نو در شهرداری منطقه دو

بیا و روزه داران غیبت را به افطار فرج بنشان  وقضای عهد انتظار را دستی بر افشان تا در نوروزو بهار ظهور حضورت را به نظاره بنشینیم وعید بهارانه  را با تو شادمان  باشیم.(یا ابا صالح المهدی)

با استعانت از  پروردگار جهانیان  و با  درود به رسول مهربانی و خاندان  پاکش وبا سلام به قطب عالم  امکان حضرت ولی عصر (عج)   بر خود  لازم  میدانم فرا رسیدن  سال نو  و مقدم سپید شکوفه ها   که نشانه   دیگری   از رحمت  الهی در  جان  جهان است  را  تبریک و تهنیت عرض  نمایم . امید وارم سال 1392   هجری شمسی  سالی پر از برکت ، سربلندی و سرشار  از معنویت برای  همکاران عزیز ،خانواده محترم و  وطن عزیزمان ایران اسلامی  باشد.فرا رسیدن سال جدید ، نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندم.

مهندس امین مقدم شهردار منطقه دو با بیان این مطلب اظهار داشت، به منظور ارزش نهادن به آداب و رسوم ملي وکهن ايرانيان همزمان با فرارسيدن سال نو سفره هفت سين را در شهرداری منطقه دو گستراندیم.

هدف از انجام این مهم  فراهم آوردن فضای شاد  جهت بالا بردن روحيه شغلي كاركنان و ایجاد فضای مناسب برای مراجعین (تکریم ارباب رجوع)در شب عید می باشد.

 

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهاریا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال