بـازپـیرائی پـارک های درون محله ای بـه پـارک لالـه رسید

بـازپـیرائی پـارک های درون محله ای بـه پـارک لالـه رسید

در راستای استفاده بهینه از پارک های درون محله ای در سطح منطقه دو ، پارک لاله واقع در خیابان عارف به مراحل نهایی بازپیرائی خود نزدیک می شود.

امید دهقانی زاده رئیس واحد عمران منطقه دو ضمن اعلام این خبر افزود با تدبیر شهردار محترم یزد و نیز پیگیری های ویژه مدیر منطقه 2، در سال جاری بیشترین فعالیت عمرانی منطقه در محور توجه به بافت های قدیم، بازپیرائی پارکهای درون محله ای بوده است که یکی از این پارکها همین پارک لاله است که چندین سال است مورد استفاده کامل قرار نمی گیرد ولی با توجه به فعالیت عمرانی از قبیل کف سازی ، جدول گذاری ، تکمیل روشنایی و ... ان شاالله در آینده نزدیک مورد بهره برداری کامل قرار گیرد.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت : شهروندان باید دست در دست هم فضای سبز را حفظ کنند و با حفاظت از درختان ، درختچه ها ، بوته ها ، گل ها و همچنین اجتناب از برپایی چادر در محدوده های فضای سبز ، نخستین پشتیبان برنامه های زیست محیطی شهر به ویژه در بخش فضای سبز باشند.

شایان ذکر است تعداد22پیمانکار از ابتدای سال جدید در نواحی مختلف منطقه دو مشغول انجام عملیات عمرانی از قبیل سنگ جدول ، رنگ آمیزی ، حفر چاه و   زیر سازی آسفالت، مرمت و بازپیرائی پارکها،   پیاده رو سازی، اصلاح هندسی و رفع خطر می باشند.