برگزاری مراسم روز هوای پاک در منطقه دو

برگزاری مراسم روز هوای پاک در منطقه دو

به مناسبت روز هوای پاک 29 دیماه 1395 مهندس رمضانی با دعوت از پاکبانان پیمانکار خدمات شهری منطقه دو، و تقدیر و تشکر از آنها این روز را گرامی داشتند.

 به گزارش روابط عمومی منطقه دو مراسم روز هوای پاک با حضور رمضانی مدیر، صداقتی معاون منطقه دو، ناظرین ومسئولین منطقه دو ، عوامل و کارکنان پیمانکار خدمات شهری در مجموعه امیر چقماق یزد و در جوار قبور شهدای گمنام برگزار گردید.

در این مراسم آقای رمضانی ، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و اهمیت کارنیروهای خدمات شهری در منطقه به بیان مواردی از فعالیت ها و هزینه های خدمات شهری در منطقه پرداخت و اعلام نمود روزانه حدود 90 تن پسماند تر و روزانه حدود 3000/000متر مربع نظافت معابر در منطقه انجام می گیرد که تنظیف معابر و جمع آوری پسماند با توان 245 نفر نیرو و20 خودرو صورت می پذیرد که ماهیانه  هزینه ای بالغ بر 650 میلیون تومان را در بر دارد.

مهندس رمضانی در بخشی از سخنان خود ضمن گرامیداشت این روز اعلام نمود تا زمین پاکیزه و تمیز نداشته باشیم آب و هوای پاک و سالم نخواهیم داشت.و این مهم بوسیله پاکبانان زحمتکش صورت می گیرد و در ادامه با بیان اینکه آموزش شهروندی یکی از جوانب مهم فرهنگسازی در بین شهروندان است ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده در این زمینه بر آموزش چهره به چهره شهروندان و اطلاع رسانی نحوه جمع آوری پسماند بوسیله نصب بنر و کارهای مشابه در هر محله تأکید نمود.

پس از آن تعدادی از پاکبانهای نمونه توسط مسئولین مورد تقدیر و تشویق قرار گرفتند و در پایان تمام حاضرین در کنار قبور شهدای گمنام با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدا و امام شهداء را گرامی داشتند