برگزاری جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در منطقه دو

برگزاری جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در منطقه دو

ستاد شورای امر به معروف و نهي از منكر منطقه دو شهرداری تشكيل جلسه داد. این جلسه با حضور رئیس ، دبیر واعضای شورای احياي امر به معروف و نهي از منكر و مسئولین منطقه دو تشكيل شد.

 کشفی مدیر منطقه ضمن خیرمقدم به حاضران، در خصوص اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دین اسلام گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم مذهبی، فرهنگی و ارزشی در کشور است که دین مبین اسلام جایگاهی والا و ویژه دارد. و با بیان اینکه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید فرهنگ سازی شود، افزود: فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه وظیفه همگانی است و وظیفه شرعی همه ما هست که در اجرای هر چه بهتر و کامل تر این فریضه دینی سهیم باشیم.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود، تشكيل منظم جلسات شوراي امر به معروف و نهي از منكر، آموزش امر به معروف و نهي از منكر براي کارکنان، نشست هاي اعتقادي و معنوي براي كارمندان، برگزاري کارگاه با محوريت امر به معروف و نهي از منكر، برگزاري مسابقات فرهنگي ويژه كاركنان و ... را از برنامه هايی عنوان کرد که برای ارتقاء هرچه بیشتر جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در منطقه دوشهرداری موثرند.

در ادامه این جلسه نیز اعضاء به بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکرپرداختند و مقرر گردید طرح ختم قران به سبک توزیع برگه های قران بصورت روزانه در راستای تشویق پرسنل منطقه به احیای فریضه ی قرائت قران  و به نیت سلامتی امام زمان به سبک جدید انجام گردد.