برگزاري جشن اعياد شعبانيه در شهرداری منطقه دو

برگزاري جشن اعياد شعبانيه در شهرداری منطقه دو

جشنهاي اعياد شعبانيه در شهرداري منطقه دو برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي منطقه به مناسبت فرا رسيدن ماه پرخير و بركت شعبان كه مصادف با ميلاد حضرت ولي عصر (عج) ، حضرت امام سجاد (ع) ، حضرت امام حسين  (ع) ، حضرت ابالفضل (ع) و حضرت علي اكبر (ع) بود ضمن آذين بندي و چراغاني فضاي بيروني ساختمان شهرداري مراسمي برگزار شد .

 مراسم ميلاد باسعادت حضرت امام زين العابدين (ع) ، امام حسين (ع) و برادر با وفايش ، روزپنج شنبه درمحل نمازخانه اين شهرداري باشكوه خاصي برگزار گرديد . گفتني است در اين مراسم كه با حضور شهردار ، معاونين و كاركنان منطقه دو برگزار شد يكي از مداحان اهل بيت ضمن قرائت زيارت عاشورا به مديحه سرايي پرداخت .

همچنين مراسم جشن وشادي ميلاد حضرت ولي عصر (عج) در تاريخهاي سيزدهم و چهاردهم شعبان همراه با پخش شربت و شيريني و باشكوه خاضي در همين شهرداري برگزار گرديد . مهندس امين مقدم در حاشيه اين مراسم پيرامون موضوع منزلت و مقام اين بزرگوار اضهار داشتند :

باور به حضور ولي خدا در زمين و ناظر بودن امام بر رفتار و عملكرد افراد كه از باورهاي شيعيان است و انتظار فرج كه از اختصاصات مذهب تشيع است عملكردي فوق العاده و بخصوص در زندگي فردي و اجتماعي افرادخواهد داشت و از جمله مهمترين خصائص مرتبط با اين انتظار ظلم ستيزي و اميد به تشكيل حكومت صالحين و مؤمنين است .