بازديد شهردار يزد و مدير منطقه دو از محله حسن آباد

بازديد شهردار يزد و مدير منطقه دو از محله حسن آباد
بازدید شهرداریزدومدیرمنطقه دو از محله حسن آباد
 
مهندس میر وکیلی شهردار یزد با حضور در شهرک بهاران ( محله حسن آباد ) از نزدیک مشکلات این محله را بررسی نمود .محله حسن آباد در ضلع شمال شرق شهر یزد واقع شده و از جمله محروم ترین محلات منطقه دو یزد محسوب می شود.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو: در این بازدیدمهندس امین مقدم مدیرمنطقه و جمعی از کارشناسان ، مهندس میر وکیلی را همراهی کردند. شهردار یزد در این بازدید در معابر مختلف این شهرک  حضور یافت و با تنی چند از اهالی و هیات امنای مسجد در خصوص مشکلات موجودگفتگو کرد.
 
مهندس میروکیلی در این دیدار کاهش فاصله مناطق مختلف شهر یزد را از اولویت های اصلی شهرداری اعلام و گفت : تحقق این امرنیازمند برنامه ریزی بلند مدت و کار همه جانبه است و تنها با همکاری خود اهالی امکان پذیرخواهد بود .
 
وی با تاکید برلزوم رعایت ضوابط شهرسازي و اخذ پروانه براي ساخت و سازها خواستار همکاری شهروندان وساکنین در این منطقه شد. شهردار یزد اظهار امیدواری کرد: با رعایت موارد مذکور در کوتاهترین زمان ممکن عملیات زیرسازی ، جدولگذاری و آسفالت پروژه 20 متری بهاران پایان یابد.
 
امین مقدم مدیر منطقه دو اظهار داشت تلاش شهرداری و برنامه ریزی در زمینه مدیریت شهری با رو یکرد توسعه پایدار ومتوازن شهری ورسیدگی به مناطق محروم برای برخورداری از سطح مطلوبی از توسعه یافتگی است و خاطر نشان کرد مشارکت شهروندان در زمینه مدیریت شهری کلید موفقیت وتنها راه غلبه بر مشکلات است .
ایشان در خصوص پروژه 20 متری  شهرک بهاران اظهار داشت 80 درصد از پروژه اجرایی شده و 20درصد باقی مانده مر بوط به آزاد سازی زمینهای طول مسیر میباشد که این مهم انشا الله با تشکیل جلسات و یژه آزاد سازی و پس از تامین اعتبار لازم در کوتاهترین زمان ممکن به انجام خواهد رسید . 
امین مقدم اعتبار اجرایی این پروژه را 000/000/255/5 ریال عنوان نمودند که 000/000/000/5 ریال آن هزینه آزاد سازی و000/000/225 ریال آن هزینه زیر سازی ،جدولگذاری و آسفالت می باشدکه بااجرای این پروژه بخشی از مشکلات ترافیکی منطقه مذکور حل وتسهیل در عبور ومرور راایجاد خواهد نمود.
در این دیداربا پیشنهاد مهندس میر وکیلی برای مشارکت هرچه بیشتر اهالی مقرر شد از طرف ساکنان این منطقه چند نفر به عنوان نماینده برای پیگیری انجام امور عمرانی با شهرداری منطقه دو همکاری لازم را داشته باشد .