آمادگی کامل اعضای ستاد اجرائی مدیریت بحران شهرداری منطقه2

آمادگی کامل اعضای ستاد اجرائی مدیریت بحران شهرداری منطقه2

با اشاره به شرایط جوی و بارندگی های اخیر طبق پیش بینی هواشناسی شاهد افزایش شدت باران و آبگرفتگی معابر خواهیم بود، بنابراین اعضای ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه2 آمادگی لازم جهت خدمت رسانی بهتر به مردم را دارند.

 کشفی مدیر منطقه 2 در این راستا گفت: ستاد بحران منطقه 2 آمادگی کامل  در مواجه با بارش های احتمالی را دارد و افزود: با تاکید بر َآماده باش صد در صدی نیروهای امدادی در سطح شهر مردم آرامش خود را حفظ کنند و هدف اصلی این نشست ها ایجاد ساختار سازمانی و شناسایی ظرفیت ها و امکانات نیروی انسانی و ماشین آلات و همچنین شناسایی نقاط حادثه خیز سطح شهر یزد بوده است.

وی ضمن آرزوی سالی پر از خیر و برکت، توأم با معنویت و سلامتی برای هموطنان تاکید کرد: شایسته است مسافران و میهمانان توجه لازم به توصیه‌ها و نکات ایمنی مطرح شده توسط اکیپ‌های سد معبر و پلیس شهرداری داشته باشند و در خصوص عدم استقرار و برپایی چادر در نقاط خطر ساز اجتناب کرده تا از بروز حوادث تلخ و ناگوار جلوگیری گردد و نوروزی شاد و خاطره انگیز را در کنار هم تجربه کنیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2 ، علی مزیدی معاون خدمات شهری منطقه  بیان داشت طی بازدیدهای مکرر از نقاط حادثه خیز تصمیمات مهمی اتخاذ گردید که موارد مصوب  فوراً رفع خطر گردیده و منطقه آمادگی کامل درخصوص بحران های ناشی از باران های بهاری را دارد.