افتتاح سومين دفتر کارگزاری ( شماره 21) در منطقه دوشهرداری یزد

افتتاح سومين دفتر کارگزاری ( شماره 21) در منطقه دوشهرداری یزد
سومين دفتر کارگزاری خصوصی انجام امور مربوط به پروانه های ساختمانی و فعالیت های مرتبط با ساخت و ساز در استان، با نظارت شهرداری یزد جهت انجام امور شهرداری منطقه دو، به بهره برداری رسید.
در راستای برون سپاری امور اجرائی و تسریع در انجام امور مربوط به پروانه ساختمانی و دیگر فعالیت های مرتبط با ساخت و ساز، درمنطقه دوشهرداری سومين دفتر کارگزاری خصوصی تحت نظارت شهرداری در محل بلوار  آيت الله طالقاني  افتتاح گردید.
مهندس امين مقدم شهردار منطقه دو در مراسم افتتاحيه اين دفتر ضمن تبريك ايام پر خير و بركت ماه رجب علي الخصوص ولادت باسعادت حضرت امير المومنين علي (ع) و گرامي داشت بيست وسومين سالگرد ارتحال بنيان گذار كبير انقلاب اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره)خاطرنشان كرد  این دفتر کلیه امور صدور پروانه، تفکیک، عدم خلافی، پایانکار، پاسخ نامه انتقال زمین، خانه و... و مشاوره در امور شهرداری را باهدف کار بهتر و سرعت بیشتر برای شهروندان  برعهده دارد .
گفتنی است شهرداری یزد با استناد به ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب سال 1357 و اصلاحیه بعدی و مفاد بند 5 مصوبه مورخ 6/8/1388 شورای اسلامی شهر یزد و با توجه به بند 7 مصوب شورای عالی اداری در خصوص هماهنگ نمودن صدور پروانه، گواهی عدم خلافی و گواهی پایانی ساختمان در سطح شهرهای کشور وظایف خود را در این بخش و در محدوده منطقه دو به شرکت خصوصی واگذار کرده است.
سرهنگ مير حسيني عضو شوراي اسلامي شهر يزد در مراسم افتتاح این دفتر کارگزاری که با حضور چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و معاونین شهرداری ، مدیران مناطق و پرسنل شهرداری به انجام رسید اظهار امیدواری کرد در این دفاتر زمان انجام کار و تعداد دفعات مراجعه ارباب رجوع ها به حداقل برسد و تمامي بدنه مديريتي شهرداري تلاش لازم و جسارت كافي در برون سپاري موضوعات را به خرج دهند .
مهندس میروکیلی شهردار يزد در مراسم تقدير از افرادي كه در اجراي امر تشكيل دفاتر كار گزاري دخالت داشتنه اند اظهار امیدواری کرد در آینده دفتر کارگزاری در یک منطقه بتواند با رسیدگی به امور همه  مناطق شهر به رتق و فتق امور شهروندان بپردازد.
در این مراسم همچنین از سوی شهردار یزدپروانه فعالیت اولین دفتر کارگزاری ، جهت فعالیت در منطقه دو شهرداری به بخش خصوصی تقدیم گردید.