آغاز روكش آسفالت معابر و كوچه هاي منطقه دو شهرداري يزد

آغاز روكش آسفالت معابر و كوچه هاي منطقه دو شهرداري يزد
 

شهردار منطقه دو گفت: با تلاش اداره فنی و عمران منطقه دو در راستای ايجاد زمينه آسايش ورفاه حال شهر وندان روكش آسفالت خیابان و کوچه های منطقه آغاز شد .

امين مقدم  با بیان این مطلب افزود: در راستای طرح رضایت مندی شهروندان در جهت ایمنی، آسایش در رفت و آمد عابران و وسایل نقلیه  تاكنون 26400   متر مربع  از معابر وكوچه هاي منطقه دو روکش آسفالت  شد و در حال حاضرکوچه 15 خرداد واقع درخيابان كاشاني جنب خانه معلم درحال انجام عمليات روكش آسفالت است. وی اظهار داشت باتوجه به فرسودگی آسفالت اکثر خیابانهای منطقه و به ویژه کوچه های بافت قدیم و حتی در بافت جدید، روکش آسفالت یک ضرورت به شمار می رود و از خواسته های جدی مردم است .

درادامه ايشان اظهار داشت مشارکتهای مردمی كليدي ترين موضوع در نحوه ارائه خدمات توسط شهرداري است و اگر مشاركت ضعيف باشد خدمات شهرداری مانند آسفالت و سایر خدمات دیگر به كندي پيش ميرود و باید شهروندان در انجام تعهدات قانوني خود در قبال شهرداري همكاري لازم را داشته باشند تا اين مشاركت زير ساز حركت هرچه سريعتر در توسعه شهر يزد باشد .

امين مقدم افزود در انجام عمليات روكش آسفالت معابر معاونت محترم عمراني شهرداري يزد ونيز سازمان عمران همكاري موثري را با منطقه داشته اند كه در خور توجه و قابل تقدير است .