اسـتمرار عـملیات آسفالت معابر، اولـویت امسال منطقه 2

اسـتمرار عـملیات آسفالت معابر، اولـویت امسال منطقه 2

آسفالت معابر یکی از نیازها و مطالبات جدی مردم است از همین رو شهرداری منطقه2 برای جلب رضایت شهروندان بهترین خدمات را در این راستا ارائه می کند.

به گزارش امید دهقانی زاده رئیس واحد فنی عمرانی منطقه2 و به منظور تسهیل عبور و مرور و بهبود مشکلات ترددی شهروندان، روان سازی ترافیک معابراصلی منطقه و جلوگیری از اختلال در تردد خودرو ها، آسفالت تراشی، لکه گیری و آسفالت رویه سطح منطقه 2 در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

مدیر منطقه 2 شهرداری در این باره اظهارکرد: لکه گیری، اصلاح، ترمیم و نوسازی آسفالت معابر، کوچه ها وخیابان ها برای بهبود سیمای شهر و تردد روان شهروندان در دستور کار شهرداری قرار گرفته است. وی اظهار داشت با هدف ارتقاء کیفی و بهسازی معابر و همچنین به منظور رفع موانع حرکتی وسایل نقلیه عمومی، یکدست نمودن معابر و روان سازی عبور و مرور شهری، لکه گیری و مرمت  آسفالت در خیابانهای محلات و معابر این منطقه در حال اجراست.

دهقانی ز اده خاطر نشان ساخت امسال در نظر داریم خیابان ها و معابر اصلی و برخی خیابان های فرعی سطح شهر را با توجه به اولویت های صورت گرفته به صورت زیربنایی آسفالت ریزی کنیم.
وی پوشش آسفالت را یکی از مهم ترین و کاربردی ترین موارد برای تسهیل عبور و مرور دانست و افزود: این طرح در راستای رضایتمندی عمومی اجرا شده است.

خاطر نشان می سازد مشکل آزاد سازی و چالش طرافیکی کوچه 49 دانشجو با تلاش واحد عمران شهرداری منطقه دو بعد از چندین سال مرتفع گردید.