استـقبال از بـوی مـاه مهر در آسـتانه بـازگـشایی مدارس

استـقبال از بـوی مـاه مهر در آسـتانه بـازگـشایی مدارس

شهرداری منطقه دو با انجام برخی اقدامات در آستانه آغاز سال تحصیلی روحی تازه به مدارس می‌بخشد و خاک‌های کهنه را از چهره مدارسی که در تابستان خالی بوده‌اند می‌زداید و در راستای تقویت مشارکت شهرداری با مراکز آموزشی و مدارس مطابق هرسال، همکاری مجموعه شهرداری برای آماده سازی و پاکسازی مدارس برای استقبال از سال تحصیلی جدید انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2 ، با توجه به شروع فصل مدارس ، عملیات پاکسازی مدارس تا به حال در مدارس(مفتح،فضیلت، فرزانگان دوره اول ودوم، فرهنگ نوین، تفضلی، جلالیان، شاهد افشار، طوبی ،بتول و... انجام شده است ودیگر مدارسی که نیاز به پاکسازی دارند جهت همکاری با آنها و رفاه دانش آموزان، پاکسازی خواهند شد.

علی مزیدی معاون خدمات منطقه  با اعلام این خبر گفت: به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و با هدف ایجاد محیطی سرشار از پاکیزگی برای ارتقای روحیه، نشاط و شادابی دانش آموزان در آغازین روزهای سال تحصیلی ۹۷، طرح استقبال از "بوی ماه مهر" با انجام عملیات رفت و روب اساسی و رسیدگی به تمامی مراکز تحصیلی تحت پوشش این شهرداری، آغاز شد.

وی  با عنوان اینکه این عملیات آغاز شده است اظهار داشت: طبق برنامه ریزی بعمل آمده از سوی تلاشگران حوزه خدمات شهری، طرح استقبال از بازگشائی مدارس با انجام رفت و روب و انجام لکه گیری نقاط مورد نیاز محوطه مراکز تحصیلی، ادامه خواهد داشت.

مدیر منطقه دو در بازدیدی که به همین منظور انجام گرفت تصریح کرد: باید با تلاش مضاعف نشاط مهر را به دانش آموزان و شهروندان هدیه کنیم وی خواستار زیباسازی منظر شهری و نظافت شهر در آستانه سال جدید تحصیلی شد و  ابراز داشت: باید در روز اول مهر دانش آموزان تغییرات در شهر را احساس کنند و با شور و شعف راهی مدرسه شوند.