آبـادانی فعالیتهای عمرانی شهری در سایه تلاش پیمانکاران متعهد توانمند

آبـادانی فعالیتهای عمرانی شهری در سایه تلاش پیمانکاران متعهد توانمند

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، از مشارکت و تلاش های بی وقفه  پیمانکاران این منطقه درسال 96 تقدیر و با اهداء لوح سپاس از طرف مدیر منطقه از همدلی و همراهیشان  تجلیل به عمل آمد.

مهندس کشفی مدیر منطقه در این جلسه اعلام کرد برای موفقیت در امورات شهرداری منطقه به حرکت در راستای یک برنامه ریزی منسجم در تمامی واحدها نیازمندیم و باید در سال جاری برنامه محوری را سرلوحه نگاه و نگرش و کارهای خویش قرار دهیم.

در ادامه جلسه دکتر عباسی عضو شورای اسلامی شهر افزود: اقدامات عمرانی نقش مهمی در تحول و زیبا سازی چهره شهر را دارد و به دلیل تآثیرات اجتماعی که بین شهروندان دارد از اهمیت قابل توجهی برخوردار است، لذا از پیمانکاران محترم تقاضا دارم همچنان اهتمام بیشتری در جهت افزایش سرعت کار  و کیفیت آن را داشته باشند.

وی تصریح کرد:  پیمانکاران به نوعی بازوان پرتوان شهرداری ها هستند و هر چه توان اجرایی آنان بالا رود، توسعه و فعالیتهای عمرانی شهری که نتیجه این کار در اتمام گذر مازاریها به اثبات رسید سرعت خواهد گرفت.

قابل ذکر است در جلسه ی مشترک که با حضور کلیه پیمانکاران منطقه، مدیر منطقه و معاونین برگزار گردید از پیمانکاران این منطقه تجلیل به عمل آمد.